Seznam volných pozic

ELEKTRIKÁŘ

Náplň práce

• Montáž elektro rozvaděčů dle technické dokumentace na dílně

Požadujeme

• Samostatnost
• Vyučen v oboru – výuční list / ukončené SŠ vzdělání se zaměřením elektro
• Zodpovědnost
• Logické myšlení
• Praxe v oboru
• Znalost technické dokumentace
• Vyhláška č. 50/78
• Řidičské oprávnění skupiny „B“

Nabízíme

• Závodní stravování
• Měsíční příspěvek na penzijní/životní pojištění
• Osobní a profesní růst
• Stabilní zázemí v perspektivní a moderní společnosti
• Přátelský mladý kolektiv
• Stravenky
Informace

Typ pracovního vztahu: • Na plný úvazek
Místo pracoviště: • Plzeň
Délka pracovního poměru: • Neurčitá
Typ smluvního vztahu: • Pracovní smlouva
Benefity: • prémie, stravenky, závodní stravování, penzijní/ životní pojištění, 13. plat, možnost práce mimo ČR

ELEKTROTECHNIK – PROGRAMÁTOR

Náplň práce

• Plánování a programování jednoúčelových strojů

Požadujeme

• Ukončené SŠ vzdělání se zaměřením elektro / VŠ vzdělání- elektro
• Aj / Nj – (A1)
• Znalost Pc (Office)
• Zkušenost s programem E-Plan P8 / E-Plan 5

• Základy programování  Simatic S7 / B&R Automation Studio vítána
• Aktivní a pozitivní pracovní přístup
• Časová flexibilita
• Kreativita, šikovnost

Nabízíme

• Práce v zahraničí
• Stravenky

Informace

Typ pracovního vztahu: • Na plný úvazek
Místo pracoviště: • Plzeň
Délka pracovního poměru: • Neurčitá
Typ smluvního vztahu: • Pracovní smlouva
Benefity: • prémie, stravenky, závodní stravování, školení, vzdělávací kurzy, penzijní / životní pojištění, 13. plat, možnost práce mimo ČR

Strukturovaný životopis zasílejte na emailovou adresu elektro@m-ee.cz. Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle +420 378 774 825